Efekty

MARZENA, 28L, efekt: - 20KG

"Zawsze myślałam, że o odchudzaniu wiem już wszystko. W końcu próbowałam już jakieś milion razy - naprawdę, nie przesadzam MILION!  😉 Każda kończyła się tak samo - efektem jo jo i postanowieniem, że następnym razem na pewno mi się uda. Mój słomiany zapał nigdy nie pozwalał mi dotrwać do końca i uzyskać wymarzonej wagi. Przerywałam i myślałam, że może to nie dla mnie,  że przecież nie każdy musi być szczupły.
Do momentu, aż całkiem przypadkiem poznałam p. Edytę. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że tym razem na pewno mi się uda - tak wiem, te milion razy wcześniej też tak myślałam, ale tu była ta iskra i chemia dzięki której przekonanie o powodzeniu było silniejsze. Po raz pierwszy spotkałam kogoś, kogo podejście do odchudzania było takie ludzkie...  Kiedy znajomi mnie pytają co jem na diecie, albo z czego musiałam zrezygnować, zawsze odpowiadam, że nie jestem na diecie i jem wszystko. Bo taka jest prawda. To dzięki p. Edycie zrozumiałam, że to nie "dieta odchudzająca" tylko zmiana sposobu żywienia, zmiana nawyków i przyzwyczajeń, już na zawsze. Jeżeli mam ochotę na coś, co w poprzednim milionie diet było zabronione, to po prostu to robię. Z małą różnicą - po pierwsze mam świadomość tego jakie są konsekwencje, a po drugie, następnego dnia więcej się ruszam i jem zdrowiej. Dzięki temu podejściu nie jestem kolejną sfrustrowaną, wygłodniałą i zrezygnowaną kobietą na diecie, ale szczęśliwą, pewniejszą siebie i zdrowszą wersją siebie. Czuje się LEKKO, mimo, że nadal nad sobą pracuje i uczę jeść zdrowiej.
To p. Edyta uświadomiła mi, że odchudzanie to głowa, a nie waga...  I za to będę jej już zawsze wdzięczna."

KASIA, 34L, efekt: - 24KG

"Jestem mamą samotnie wychowującą syna,ciąża i sytuacje życiowe sprawiły że miałam coraz mniej czasu dla siebie co w krótkim czasie doprowadziło do wzrostu mojej wagi o dodatkowe kilkanaście kilogramów.
Mimo iż lubię spędzać aktywnie czas, w wakacje wybieram góry czy kajaki, jadłam bardzo nieregularnie a moja waga wciąż wzrastała.
Brakowało mi motywacji i wsparcia, właśnie wtedy na mojej drodze pojawiła się Pani Edyta z Lekko i razem postanowiłyśmy zadbać o moje zdrowie.
Moim największym problemem był brak regularnych posiłków, jak wszyscy nie jadłam całymi dniami aby jeść większe ilości wieczorem. Nigdy nie lubiłam też gotować więc dobór różnorodnych posiłków bogatych w wartości odżywcze wydawał mi się nieosiągalny. To największa wiedza jakiej nauczyła mnie Pani Edyta. Pokazała mi jak w sposób łatwy przygotować nieskomplikowane posiłki, tak aby ich regularność nie stanowiła problemu. Zdrowe jedzenie wydawało mi się drogie i ciężko dostępne, nauczono mnie jak w popularnych dyskontach wybrać zdrowe produkty, jak czytać etykiety i czego unikać. Zmiana nawyków żywieniowych przyniosła efekty, zaczęłam tracić na wadzę chętniej podejmowałam aktywności fizyczne, wróciłam na basen i siłownię. Przez ponad rok chudłam aż do osiągnięcia wymarzonej figury z czasów młodości, cały ten czas miałam nieustające wsparcie ze strony zespołu Lekko zarówno pod względem dietetycznym jak i psychicznym, walczyliśmy razem z moją nadwagą. Dziś jem regularnie i żyje inaczej, nawet słabość do ukochanych słodyczy minęła wraz z systematycznością posiłków. Czuję się Lekko 🙂 "